Nové ponožky Rock´Em v našej ponuke!!!

Napísal Daniel 30.06.2016 0 komentárov

Nové ponožky Rock´Em v našej ponuke!!!

 

Máte radi ten pocit, keď sa originalita, štýl a kvalita skĺbia do jedného fantastického produktu? Potom pre Vás máme veselé farebné a vysoko kvalitné športové ponožky Rock´Em Apparel. Bohatý výber týchto ponožiek Rock´Em  máme už na sklade simplysport.sk!

 


Rock 'Em ponožky spustili svoju produkciu v roku 2011 a sú vytvárané s ohľadom na prispôsobenie Vašej osobnosti. A tak, ako jedinečná je Vaša osobnosť, tak jedinečné sú aj ponožky Rock 'Em! Na produktoch Rock´Em Apparel  pracuje tím vášnivých a nekonvenčných návrhárov, ktorí milujú šport a štýl. A je to vidieť! Na svoje si prídu fanúšikovia moderného umenia, klasickej vojenskej potlače, romantické slečny a každý, kto sa chce baviť a nuda nemá v jeho šatníku miesto! Ponožky sú vhodné pre jednotlivcov, ale aj pre celé športové tímy, ktoré chcú zaujať a byť poznateľným!

 


Navyše ponožky Rock´Em si budete užívať tak dlho, pokiaľ Vás jednoducho neomrzia. Nemusíte sa báť, že na Vás bude čakať nepríjemné prekvapenie -   s Rock´Em  Vám viac nehrozí deravá päta, či otravná diera na palci.:-)! Proces výroby bol navrhnutý tak, aby ponožky Rock´Em vydržali dlho. Kompresný materiál týchto ponožiek sa flexibilne prispôsobí všetkým tvarom/veľkostiam nohy. Aj vďaka tomu grafika vyzerá skvele bez toho, aby sa natiahla, alebo zdeformovala!     

                
 Vlastnosti:

  •    Dri-FIT textília, ktorá odvádza pot. Vaše chodidlo tak udržíte v suchu a v pohodlí. Ten pocit si zamilujete.
  •    Zosilnená päta a špička pre väčšiu odolnosť.
  •    Originálny a netradičný ľavý / pravý špecifický dizajn pre lepšie rozoznanie.
  •    Podpora fit s kompresiou.
  •    Pruhy až vzadu!
  •    Dlhá životnosť. Ak budete postupovať podľa odporúčaných pokynov prania, ponožky Vám vydržia skutočne dlho (pranie v studenej vode naruby, zavesiť)!

Vystúpte z davu a obujte si na nohy umenie, ktoré šokuje! Vyrazte dych okoliu s ponožkami Rock´Em, ktoré si jednoducho zamilujete a každý Vám ich bude závidieť.


Ako mám prať ponožky?
Odporúčame pranie s podobnou farebnou bielizňou, v studenej vode, naruby a počas sušenia zavesiť, čím predídete zmršteniu a zdeformovaniu.
Ukážte, že sa Vás život baví a obujte si tieto fantastické originálne ponožky Rock´Em!

Celú ponuku ponožiek nájdete TU

 

Komentáre