Autorizovaný predajca značky MYPROTEIN

Napísal Daniel 27.07.2016 0 komentárov

 MYPROTEIN - Číslo 1 v Európe vo výžive pre športovcov už aj u nás!

 

Simplysport.sk sa stal autorizovaným predajcom  MYPROTEIN  - jednotky vo výžive pre športovcov v Európe.  Dôraz na najvyššiu kvalitu, prísne testovania produktov, inovácia, široký rozsah výrobkov, bezpečnosť - to všetko a oveľa viac prináša MYPROTEIN  , ktorý svojou ponukou dokáže uspokojiť aj najnáročnejšiu klientelu. Spĺňa všetky požiadavky vrcholových športovcov, a preto má v ponuke simplysport.sk čestné miesto.

 


   MYPROTEIN  investuje do najvyššej kvality a udržiavaniu nízkych nákladov aj vďaka vysokorýchlostnej automatizácii, vďaka čomu dokáže ponúknuť produkty najvyššej kvality a skvelej chuti za rozumné ceny.


    Výživa je pre športovcov nesmierne dôležitá. Či už beháte, hráte basketbal, trénujete v posilňovni alebo sa venujete akémukoľvek inému športu, potrebujete kvalitnú výživu, aby boli výsledky Vašej tvrdej práce maximálne zúročené. Doplnky výživy sú známe od šesťdesiatych rokov a do dnes si prešli dynamickým vývojom. Doplnky určené pre športovcov majú rôzne účinky. Na trhu sú doplnky na podporu regenerácie, iné napomáhajú rastu svalových buniek, alebo zvyšujú aktuálnu výkonnosť povzbudením srdcovo-cievnej a nervovej činnosti a pod. Správne a vhodné užívanie športových výživových doplnkov môže  byť veľmi užitočným pomocníkom pri Vašom športovom napredovaní. MYPROTEIN  je výrobcom produktov, ktorým veria športovci naprieč celou Európou a po celom svete.

 

 


Dôraz na kvalitu a bezpečnosť


   MYPROTEIN  testuje všetky svoje produkty 2NIR prístrojmi, čo znamená testovanie blízkym infračerveným žiarením. Takéto testovanie poskytne okamžitý chemický profil produktu. Iba výrobok, ktorý spĺňa prísne kritéria pokračuje ďalej do skladu, v opačnom prípade je vyradený. Okrem toho  MYPROTEIN  spolupracuje aj s Labdoor, ktorý testuje a hodnotí športové výživové doplnky. Všetky produkty MYPROTEIN   testované testom Labdoor skončili s výborným hodnotením a ocitli sa na popredných priečkach čo sa týka kvality a aj výživovej hodnoty produktu.


   MYPROTEIN  má tých najlepších dodávateľov srvátky v rámci celej Európy. Kvalitu svojich dodávateľov rovnako prísne kontroluje, vysiela k nim špeciálny technický tím na preverenie kvality a potrebnej akreditácie ich tovární.  

 

 

Ponuka MYPROTEIN


   MYPROTEIN  ponúka proteíny, kreatíny, aminokyseliny, sacharidy, ale má aj bohatý výber minerálov, vitamínov, vlákniny a pod.  Vyzdvihnúť  by sme chceli najmä MYPROTEIN  BCAA 4:1:1, kde vetvené aminokyseliny BCAA sú zastúpené v pomere 4:1:1, pomer leucín, izoleucín a valín, čo preukázateľne podporuje ešte lepší rast svalovej hmoty. Zastúpené látky tiež bránia poškodeniu svalového tkaniva, čím udržujú zásoby gykogénu a podporujú rast. BCAA aminokyseliny sú metabolizované priamo vo svale.  Vykonávate intenzívny tréning alebo pracujete na zväčšení vašej svalovej hmoty a zároveň znížení hladiny telesného tuku? Potom je MYPROTEIN  BCAA 4:1:1 pre Vás ideálnym riešením! Môžete zakúpiť tu


    Veľmi zaujímavým a pre svoje vlastnosti obľúbeným produktom je napríklad MYPROTEIN  Mysyrup 400 ml. Fantastickú chuť sirupu si môžete dopriať bez výčitiek, nakoľko je bez cukru, tuku a energie. Môžete si ním ochutiť akékoľvek jedlá, napríklad ovsené kaše, palacinky, či jogurty.   Sú k dispozícii v štyroch skvelých príchutiach: čučoriedka, čokoláda, javor a malina. Žiadne kalórie a predsa skvelá chuť. Vyskúšajte! Môžete kúpiť tu

 

MYPROTEIN  sa riadi heslom FUEL YOUR AMBITIONS - NAPLŇTE SVOJE AMBÍCIE. Každý má svoje sny a MYPROTEIN  Vám ich pomôže dosiahnuť. Práve vďaka dôrazu na bezpečnosť, vysokú kvalitu a zavádzanie inovácií patria produkty MYPROTEIN  k najlepším a najpokrokovejším na svete! Vyskúšajte a presvedčte sa!

Komentáre