Ručne šité lopty SELECT!

Napísal Daniel 17.02.2017 0 komentárov

Ručne šité lopty Select
/futsalové lopty, hádzanárske lopty, kinezio tejpy, bandáže.../

    Select - jeden z popredných výrobcov ručne šitých lôpt na svete už aj v našom e-shope! Simplysport.sk sa stal autorizovaným predajcom inovatívnej dánskej značky Select, ktorá vyrába 3 milióny lôpt ročne a exportuje do viac ako 50 krajín sveta.
    Za jej vznikom v roku 1947 stojí dánsky národný futbalový brankár Eigil Nielsen. Zúčastnil sa na 28 národných zápasoch od 1940-1951 a získal bronz pri reprezentácii Dánska na olympijských hrách v Londýne v roku 1948.

     Firma Select svoju produkciu orientuje na futsalové  a futbalové lopty, hádzanárske lopty, ale aj rôzne športové doplnky ako kinezio tejpy, bandáže a pod.  


    Lopty Select  sa dlhodobo radia medzi lopty špičkovej kvality. Už 60 rokov Select používa iba vysokokvalitné kože a najlepšie syntetické materiály na trhu. Kvalita produktov je vo výrobe prísne kontrolovaná - kladie sa dôraz na kvalitu šitia, povrchu, kontroluje sa obvod, hmotnosť, ale aj vzduchotesnosť či kvalita farby.  Pred tým, ako lopty opustia výrobnú halu musí byť všetko 100%-tné!

 

 

Hráte hádzanú?


    Veľkej obľube sa teší hádzanárska lopta Select HB Solera - profesionálna lopta pre zápasy na najvyššej úrovni. Tréningová lopta je vyrobená z mäkkej a odolnej syntetickej kože a má patentovanú Zero-Wing dušu pre optimálnu guľatosť. Poskytuje výborný úchop s lepidlom i bez neho. Je dostupná v dvoch farbách a rôznych veľkostiach. TU!


   Okrem spomínané modelu je dôležité spomenúť aj ULTIMATE Replica EURO 2016 SWEDEN - Táto výborná modro-žltá tréningová lopta je vyrobená z mäkkej syntetickej kože a kvalitnej duše Zero - Wing pre správnu gulatosť a elimináciu náhodných odrazov. Je replikou oficiálnej zápasovej lopty Európskeho šampionátu žien Švédsko 2016.  Zakúpite TU!


    Novinkou značky Select sú aj oficiálne lopty hádzanárskych súťaží - Select Ultimate Champions League, ktoré sú charakteristické moderným dizajnom v súťažných farbách. Lopty Select budú využívať súťaže, ktoré spadajú pod EHF vrátane mužskej VELUX EHF Champions League, ženskej EHF Cup a Majstrovstiev Európy.  Pri tejto príležitosti Vám predstavujeme oficiálnu  zápasovú loptu VELUX EHF Champions League, ktorá je vyrobená z extrémne odolnej syntetickej kože, používa patentovanú Zero-Wing dušu pre optimálnu guľatosť a špeciálne vyvinutý Shark Skin Foam , ktorý vytvára lopte pocit mäkkosti a perfektný úchop. Ide o profesionálna lopta pre zápasy na najvyššej úrovni. TU! Výrobcovia lôpt Select mysleli aj na ostatných hráčov a fanúšikov tohto športu a tak pripravili aj repliku oficiálnej zápasovej lopty VELUX EHF Champions League s rovnakým dizajnom, ale odlišným materiálom. TU!

 


Hľadáte správnu loptu na futsal?


    Medzi top produkty značky Select môžeme zaradiť futsalovú loptu SELECT FB Futsal Mimas - poskytuje nový farebný dizajn pre lepšiu viditeľnosť a rýchlejšiu reakciu hráčov. Kvalitný ručne spravovaný materiál zaisťuje stálu guľatosť pri každom kope. Vďaka vylepšenej duši má lopta malý odskok a dokonale sa ovláda. Lopta SELECT FB Futsal Mimas je vhodná na zápas aj tréning. Je schválená a testovaná IMS. V ponuke vo viacerých farebných prevedeniach TU!

 


    
Potrebujete bandáže a chrániče počas športu?


    Značka Select sa v poslednom období zamerala aj na inováciu obľúbených bandáži podľa špeciálnych požiadaviek športovcov. Ponúka kompresné bandáže stehna, lakťov, či kolena, ktoré sú vybavené vnútornou silikónovou vrstvou. Tá priľahne k telu a vytvorí tak kineziologický efekt - napomáha regenerácii svalstva počas výkonu aj po jeho ukončení vďaka zlepšeniu prúdenia krvi.
    Za zmienku v tejto kategórií stojí nepochybne kompresná bandáž kolena Select Compression knee support 6252 - je vyrobený z elastického 4-WAY STRETCH materiálu pre lepšiu pohyblivosť a komfort. V ponuke aj chrániče lakťov, bandáže ramena či členkov. Viac TU!

 

 

Všetky dostupné produkty značky Select (lopty, medicimbaly, bandáže...) môžete zakúpiť tu, priamo v našom eshope:
https://www.simplysport.sk/select

Komentáre