Kompletné vybavenie pre futbalových rozhodcov

Napísal Daniel 07.12.2020 0 komentárov

V našom e-shope neustále zdokonaľujeme ponuku vybavenia pre všetkých možných športovcov. Nezabudli sme však ani na iné dôležité pozície vo svete športu. Dnes sa pozrieme na vybavenie pre futbalových rozhodcov, ktoré rovnako nájdete na „regáloch“ nášho e-shopu.

 

Rozhodcovské karty

Ako by mohol rozhodca udeľovať hráčom tresty za porušenie pravidiel bez poriadnych rozhodcovských kariet? My máme v ponuke model vybavený praktickým puzdrom na obe karty. Ten je vybavený aj priestorom pre ceruzku, vďaka ktorej si môže rozhodca zapisovať priamo na karty mená hráčov.

 

Dresy pre futbalových rozhodcov

V ponuke pre futbalových rozhodcov nájdete aj zaujímavé kúsky dresov značky JOMA a od iných obľúbených výrobcov. Dresy je, samozrejme, možné personalizovať napríklad prostredníctvom mena rozhodcu na chrbte alebo iným podobným želaním.  

 

Nohavice aj celé sety

Okrem dresov nájdete v našej ponuke aj dlhé nohavice, kraťasy, ale aj celé sety pre rozhodcov. Vďaka tomu môžete rozhodcu na vašom štadióne kompletne obliecť. Ponuka je, samozrejme, vhodná aj pre nadšencov, ktorí pískajú zápasy vo voľnom čase.

 

Kompletné vybavenie pre futbalové kluby

Ponukou pre rozhodcov naše skladové zásoby nekončia. Vyberte si z futbalových pomôcok pre jednotlivcov, ako sú kopačky, dresy či chrániče, ale aj bránky, lopty a iné tréningové či zápasové vybavenie pre veľké kluby a štadióny za výborné ceny.

 

Benefit Plus - nakupujte ešte výhodnejšie

Na záver článku by sme radi vyzdvihli informáciu, že sme sa stali súčasťou projektu Benefitplus. Informujte sa u vášho zamestnávateľa, či máte ako personál nárok na  kredit na benefit plus. Ten si viete minúť podľa vlastného uváženia – rezerváciou služieb, ale aj zakúpením športového vybavenia v našom e-shope. Medzi zapojené firmy patria napríklad KIA, Tesco, elektrárne, teplárne a podobne, ktorých zamestnanci si tak objednávajú športové vybavenie, napríklad na udržanie kondície počas vianočného prejedania. :) 

Komentáre