Nechajte sa infikovať! CZECH VIRUS už aj v našom eshope!

Napísal Daniel 19.05.2016 0 komentárov

Nechajte sa infikovať! CZECH VIRUS už aj v našom eshope!

Fantastická novinka zo susedných Čiech už aj u nás na simplysport.sk a simplysport.cz! CZECH VIRUS je mladou, avšak úspešnou značkou na trhu s výživovými doplnkami pre športovcov.


Nechajte sa infikovať vírusom úspechu! CZECH VIRUS dokonale vyplnil dieru na trhu s doplnkami výživy pre kulturistiku, fitness a šport! Precízne navrhnutá receptúra každého produktu zaručuje výbornú vstrebateľnosť, preto žiadne lacné plnidlá a skryté cukry v doplnkoch tejto mladej firmy nehľadajte! CZECH VIRUS ponúka 100%-tnú funkčnosť a kvalitu svojich doplnkov, a to všetko za rozumné ceny.


CZECH VIRUS ponúka širokú škálu doplnkov, na svoje si prídu začínajúci športovci, ale aj vrcholoví atléti. Je úplne jedno, či ste si dali za cieľ schudnúť, alebo naopak nabrať svalovú hmotu a budovať svalstvo, alebo len hľadáte doplnok na zvýšenie sily či koncentrácie, vyberie si naozaj každý! Medzi produktmi CZECH VIRUS nájdete proteíny, aminokyseliny, stimulanty a energizéry, anabolizéry, či kreatíny a mnoho iného! Rovnako Vám poradíme, ktoré produkty sú vhodné pred tréningom, počas alebo po tréningu!


Simplysport.sk a simplysport.cz sa usiluje o zabezpečenie maximálnej spokojnosti svojich zákazníkov a zaistenie najvyššieho komfortu a radosti zo športu. Preto vo svojom eshope ponúkame uznávané výrobky najvyššej kvality.  Z rady CZECH VIRUS Vám do pozornosti dávame napríklad:


•    Czech Virus NanoBcaa® 500 g - priekopník v oblasti suplementov v športe! Vyťažte z doplnkov maximum - rýchla rozpustnosť a maximálna absorpcia. NanoBcaa sa podieľa na raste a regenerácií svalových a kostných tkanív a na tvorbe rastového hormónu! Môžete zakúpiť tu

 


•    Czech Virus ZMA MAX 90 kps - jednotka na trhu v podobe prírodnej anabolickej formuly, ktorá účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení, podporuje hlboký a zdravý spánok. ZMA podporuje metabolizmus a zlepšuje funkciu imunitného systému, navyše má pozitívny vplyv na svalové kŕče. ZMA obsahuje  najúčinnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je dostupná na dnešnom trhu a je obohatená o vitamín B6. Navyše napomáha vylučovaniu testosterónu a pôsobí antioxidačne. Môžete zakúpiť tu

 


•    Czech Virus Beast Virus 395 g - prvotriedny doplnok určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú zlepšiť svoj tréning. Ide o predtréningový suplement určený pre tých, ktorí chcú zvýšiť sústredenie, silu a napumpovanosť svalov. Môžete zakúpiť tu

 


CZECH VIRUS pracuje výlučne so surovinami z domácej, alebo európskej produkcie. Nepoužíva žiadne chemické farbivá, pracuje výlučne s prírodnými farbivami a príchuťami! CZECH VIRUS na účinných látkach nešetrí. V doplnkoch výživy nájdete maximum aktívnych látok pre čo najlepší výkon! Značka navyše kladie dôraz na transparentnosť svojich produktov, a preto nájdete kompletné zloženie na etikete výrobku!

 


Pre dosiahnutie čo najvyššej kvality sú všetky produkty sú neustále konzultované so špičkovými atlétmi. Kvalitu a úspešnosť doplnkov výživy CZECH VIRUS dokladujú aj zvučné mená vrcholových športovcov, ktorí na produkty CZECH VIRUS nedajú dopustiť! Či už je to Filip Grznár, držiteľ profi karty a 1. miesta amatérov a 2. miesta medzi profíkmi vo federácii WFF na pretekoch Lee Priest Classic v marci 2015 v austrálskom Sydney! Ďalším používateľom je aj Karolína Machová, súťažiaca v kategórií bikiny fitness, ktorá získala 4. miesto na Nathalia Melo Classic v októbri 2015 alebo Katka Kaptová, česká reprezentantka v kulturistike, majsterka sveta pre rok 2009, 2x strieborná z Arnold Classic Europe a medailistka z Arnold Classic Amateurs! A mnohí ďalší!


Potrebujete viac dôkazov o kvalite CZECH VIRUS? Vyskúšajte produkty CZECH VIRUS a budete úspešní!  Presvedčte sa sami!

Komentáre