Bežecké topánky Under armour SpeedForm Gemni 2!

Napísal Daniel 10.12.2016 0 komentárov

PREDBEHNI SVOJ TIEŇ S BEŽECKÝMI TOPÁNKAMI UA SPEEDFORM GEMINI 2


Beh v akejkoľvek podobe zažíva v posledných rokoch obrovskú popularitu. Keďže žijeme v dobe, v ktorej sa stres stáva neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života, je športovanie často jedinou možnosťou, ako sa uvoľniť.

 

 

Stále viac športuchtivých nadšencov si obúva bežecké topánky a vyráža na trať prečistiť si hlavu či popreťahovať svaly. UA reflektuje na potreby fanúšikov všetkých športových odvetví a tak neopomenula ani bežcov, pre ktorých vyvinula bežecké topánky s inovatívnou technológiou SpeedForm. Dopraj si počas behania bezkonkurenčný pocit pohodlia s prvotriednymi teniskami UA SpeedForm Gemini 2, ktoré môžeš získať prostredníctvom našich autorizovaných predajcov UA na Slovensku. UA SpeedForm Gemini 2 sú bežecké topánky, ktoré stavili nielen na výnimočný dizajn, ale môžu sa pochváliť aj množstvom technologických vychytávok.

 

POUŽITÉ TECHNOLÓGIE

 

  •     Technológiu SpeedForm charakterizuje streč, vzdušnosť a odľahčenosť. Ide o príjemné a veľmi rýchlo schnúce materiály. Pre podporu a pohodlie pokožky je zošívanie topánok hladké a privarené ultrazvukom s Bemis páskou.

  •     Pre lepšie držanie a anatomickú priľnavosť nechýba spevnená špička či bezšvová päta so silikónovým gripom.

  •     Ultrazvukom perforovaný povrch topánky bezchybne drží tvar, je odolný a priedušný. Ďalšou bezpochyby účelnou technológiou je lisovaná výstelka 4D Foam, ktorá sa vytvaruje podľa chodidla a zabráni tak nepríjemnému kĺzaniu.

  •     Neprehliadnuteľná je vrstva peny Charged pre ešte unikátnejšie odpruženie, ktoré športovcovi zabezpečí zvýšenú citlivosť počas pohybu.

  •     Prekvapujúca ľahkosť topánky (240 g) bola docielená vďaka 5 mm odľahčenej gumovej podrážke a karbónovej päte, ktorá garantuje neuveriteľnú odolnosť.

  •     Na podrážke je strategicky rozmiestnená i pevná guma pre lepší prechod a tlmenie nárazov.

 

Komentáre