Ste súčasťou portálu Futbalnet? My áno!

Napísal Daniel 18.11.2020 0 komentárov

V dnešnom článku by sme všetkým našim fanúšikom, ktorí sú súčasťou slovenských futbalových klubov pripomenuli, že náš e-shop je súčasťou portálu Futbalnet. Pri nákupe v našom e-shope tak môžete využívať skvelé výhody a získať tak vybavenie pre všetkých zverencov vášho klubu za lepšie ceny.

 

Je váš klub registrovaný na Futbalnete?

Pravdepodobne áno. Ak túto stránku nepoznáte, radi vám ju v jednoduchosti predstavíme. Na Futbalnete sú registrované slovenské futbalové kluby a každý z nich dostáva od Slovenského futbalového zväzu kredity v určitom počte. Informujte sa vo vašom klube o možnosti nákupu športového vybavenia za kredity na Simplysport.sk

 

Nákup vybavenia za kredity

1 získaný kredit znamená 1 euro na nákup vybavenia vo vybraných e-shopoch. Za 50 kreditov tak môžete nakúpiť futbalové vybavenie v hodnote 50 eur. Medzi tieto e-shopy patrí aj ten náš, a práve preto môžete výhodnejšie nakúpiť kopačkyfutbalové dresy, ale aj ďalšie futbalové vybavenie pre váš tím.

 

Široká ponuka futbalového vybavenia

V našej ponuke nájdete, samozrejme, aj futbalové loptyfutbalové chrániče, brankárske rukavice, ale aj širokú paletu produktov pre futbalových rozhodcovRadi pripravíme aj individuálnu cenovú ponuku pre tímy, ktoré sa rozhodnú nakúpiť komplexné vybavenie pre všetkých svojich hráčov, alebo ktoré hľadajú dresy na mieru.

 

Značkové vybavenie aj pre tréning

Našu ponuku netvoria len dresy a kopačky. Samozrejmosťou sú aj futbalové bránky a siete, pomôcky na tréning, ale aj rôzne doplnky, bez ktorých by regenerácia po náročnom zápase alebo tréningu nebola taká rýchla. Preskúmajte celú našu ponuku futbalového vybavenia pre jednotlivcov aj pre tímy.

 

Prezrite si celú našu ponuku športového vybavenia

Nemáte kredity ani registráciu na Futbalnete? Hľadáte iné športové pomôcky? Neváhajte a prezrite si našu ponuku. V Simplysporte myslíme aj na volejbalistovbasketbalistovbežcov aj kulturistov. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom našej ponuky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom.

 

 

Komentáre