Pre najvyššiu súťaž vo futsale len tie najlepšie dresy

Napísal Daniel 16.05.2019 0 komentárov

Pre najvyššiu súťaž vo futsale len tie najlepšie dresy 

 

 

V kazašskom Almaty sa pred pár dňami odohralo finále v turnaji Ligy majstrov vo Futsale. O titul zabojovala európska klubová špička AFC Kairat Futsal, Inter Movistar Fútbol Sala Sporting Clube de Portugal FC Barcelona. Vedeli ste, že 2 zo 4 tímov na tomto šampionáte sa obliekajú do dresov značky JOMA?

 

 

 

 

Kvalitné futsalové dresy JOMA

 

Svetové futsalové špičky obliekajú kvalitné futsalové dresy značky JOMA, ktoré máme v ponuke aj v našom e-shope. Chcete si dresy vyskúšať a objednať si ich aj pre vašu mužstvo? Radi vás privítame v našej predajni v Žiline. Ak sa chcete dozvedieť o šampionáte viac, nezabudnite kliknúť na tento odkaz

 

 

Sledujte náš Facebook

 

Pre veľa podobných zaujímavých informácií nezabudnite sledovať aj našu FB stránku. Sledujte zaujímavosti a novinky zo sveta športu a iné podobné úspechy značky JOMA, ktorú hrdo ponúkame aj my.

 

 

Kompletné vybavenie pre futsalistov

 

Pri dresoch naša ponuka nekončí. V našom e-shope nájdete kompletné vybavenie pre futsalistov a ich tímy. Obuv, dresy, bránky, ale aj veľa ďalšieho si môžete objednať online priamo od nás. Samozrejmosťou je aj ponuka vybavenia pre iné športy, ako sú napríklad basketbal, volejbal, futbal, hádzaná a ďalšie.

 

 

Komentáre