Nový rok v znamení novej spolupráce

Napísal Daniel 16.01.2020 0 komentárov

Nový rok v znamení novej spolupráce

 

Všetkým našim zákazníkom prajeme šťastný Nový rok a tešíme sa na vašu priazeň aj počas nasledujúcich dvanástich mesiacov. Radi by sme vás informovali, že ani počas sviatkov neleníme a rozbehli sme skvelé nové spolupráce so známymi značkami. 

 

 

Profi vybavenie pre basketbalistov 

Veľmi nás teší, že sme začali spoluprácu so značkou SPALDING – basketbalové lopty  Ide o TOP basketbalovú značku, ktorá už roky reprezentuje kvalitu v profesionálnych súťažiach po celom svete. Lopty SPALDING si nájdu svoje miesto všade tam, kde vyžadujete vysokú kvalitu a spoľahlivosť športového náradia. K dispozícii je aj väčší odber pre celé športové kluby.

 

Fitness náradie  

Prehnali ste to cez sviatky so šalátom a koláčikmi? Teraz začíname predávať fitness náradie skôr hobby charakteru pre bežných doma cvičiacich ľudí od značky HMS. Ak nemáte čas na chodenie do posilňovne a chcete si poctivo zamakať doma, s týmito pomôckami sa budú kilá zhadzovať oveľa ľahšie. Garantujeme vám vysoký komfort pri cvičení a množstvo rokov bezproblémového používania. 

 

Pre bojovníkov 

Poslednou (zatiaľ) novinkou v našom e-shope sú pomôcky pre bojové športy od značky BUSHIDO. Ak hľadáte profesionálnu kvalitu pre športy ako box alebo MMA, určite nešliapnete vedľa. Značku BUSHIDO si obľúbili aj súčasné hviezdy bojových športov. Chcete sa k nim priblížiť aj vy? 

 

Prezrite si celú našu ponuku 

V našej ponuke, samozrejme, nájdete aj všetky ostatné produkty, na ktoré ste zvyknutí. Ak potrebujete pomôcť s výberom klubového oblečenia pre váš tím, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a športu zdar!

 

Komentáre