Novinky v našej ponuke pre rok 2020

Napísal Daniel 25.02.2020 0 komentárov

Jar sa nezadržateľne blíži a my spoločne s ňou aktualizujeme našu ponuku. Vykročte do novej tréningovej sezóny s produktmi od Simplysport a dosiahnite ešte lepšie výsledky ako minulý rok! Ktoré z nových produktov najviac dominujú našej ponuke?

 

 

Basketbalové systémy a tabule

Profesionálne basketbalové kluby, zbystrite svoju pozornosť. Do našej ponuky sa dostali obľúbené basketbalové systémy a tabule s certifikáciou FIBA. Pre svoju vysokú cenu (cena jedného koša sa dokáže vyšplhať až na cenu 20 000 €) sú uvedené produkty dostupné len na objednávku. Pre viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať, radi vám pripravíme cenovú ponuku.

 

Detské svietiace topánky JOMA

Vaše ratolesti by mohli zaujať detské svietiace topánky od profesionálneho výrobcu halovej športovej obuvi JOMA. Ide o naozaj kvalitnú voľnočasovú obuv pre deti, ktorá skvele vplýva na zdravý a bezproblémový vývoj detských chodidiel. Poskytnú im aj dostatočnú ochranu pri každodenných detských hrách a nenáročných športových aktivitách. Svietiace topánky si navyše zamilujú a v noci fungujú aj ako bezpečnostný prvok.

 

Objavte celú našu ponuku

Vyberte si napríklad novú bežeckú obuv z našej ponuky a pokorte túto sezónu ešte viac kilometrov – či už ste šprintér, maratónec, trailista alebo turista, u nás si určite vyberiete. Ak si neviete dať rady s výberom športového oblečenia, vybavenia alebo obuvi, radi vám s tým pomôžeme a nakombinujeme pre vás ideálny balík pomôcok na mieru.

 

Ponuka pre športové kluby

Do pozornosti dávame aj celú ponuku značky JOMA, ktorá je vhodná pre všetky profesionálne kluby na Slovensku. Radi vám pripravíme cenovú ponuku pri väčšom odbere kusov. Neváhajte nás kontaktovať.

 

Komentáre