Nová rozšírená ponuka pre hobby športy v našom e-shope

Napísal Daniel 12.05.2020 0 komentárov

Nová rozšírená ponuka pre hobby športy v našom e-shope

 

S príchodom koronavírusu sa oveľa viac ľudí rozhodlo začať športovať a užívať si pozitívny vplyv pravidelného pohybu na svoje telo, ale aj na svoje psychické zdravie. V súvislosti s týmito skutočnosťami sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku produktov pre športy, o ktoré máte zvýšení záujem. Aké novinky nájdete v našom e-shope?  

 

 

Korčule

Korčule sú skvelým športom pre ženy, deti aj mužov. Nielen že spálite prebytočné kalórie a ste na čerstvom vzduchu. Po natrénovaní dobrých jazdeckých zručností zároveň získate skvelý dopravný prostriedok do mesta, na ktorom sa môžete presúvať slušnou rýchlosťou do práce a každé ráno aj poobede si tak môžete dopriať svoju polhodinku zdravého pohybu.

 

Skateboarding

Milujete skateboarding alebo longboarding? Ak máte pocit, že by ste na túto sezónu potrebovali novú dosku, je ten správny čas prezrieť si našu ponuku. Vyberte si z rôznych typov dosiek aj koliesok. Dávate prednosť dlhým zjazdom, U-rampe, alebo radšej preferujete mestskú dosku na pozemné triky? U nás nájdete alternatívy pre všetky typy jazdcov.

 

Bedminton

V našej ponuke nájdete aj kompletnú výbavu pre bedminton. Nemáte kde hrať tenis a ping-pongový stôl sa vám do pivnice nezmestí? Z raketových športov je práve bedminton ten najobľúbenejší, pretože ho môžete hrať naozaj kdekoľvek. Jediné, čo potrebujete, je bezvetrie a odhodlanie skákať za košíkom. Rozhýbte svoje telo touto zábavnou formou.

 

Florbal

Na kontaktné športy si budeme ešte musieť chvíľu počkať, no ak potrebujete nové vybavenie na florbal, ste na správnom mieste. Chrániče, hokejky, ale aj rôzne ďalšie doplnky pre túto dostupnú alternatívu k hokeju nájdete v našej ponuke. Nezabudnite, že hru s hokejkou môžete trénovať aj sami a prekvapiť tak svojich spoluhráčov aj protihráčov po uvoľnení opatrení.

 

Bojové športy

V posledných dňoch sme rozšírili aj našu ponuku pomôcok pre bojové športy. Boxovacie mechy, rukavice a mnohé ďalšie doplnky čakajú len na vás. Pri tréningu bojových športov v domácich podmienkach spálite ohromné množstvo kalórií a zároveň sa naučíte brániť proti prípadnému útočníkovi. 

Vyberte si z našej širokej ponuky a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

 

Komentáre