Na našom e-shope nájdete všetky pomôcky pre cvičenie na doma

Napísal Daniel 03.04.2020 0 komentárov

Na našom e-shope nájdete všetky pomôcky pre cvičenie na doma

 

Súčasná situácia vo svete núti čoraz viac ľudí, aby zostali doma. Zavreté fitness centrá inšpirujú športovcov, aby si vymýšľali originálne tréningy len v domácom prostredí. Chýbajú vám na plnohodnotný tréning pomôcky? V našom e-shope ich nájdete a môžete si ich objednať bezpečne – online.

 

 

Športové a fitness náradie

Fitness náradie od rôznych gúm až po činky sú pri domácom cvičení veľmi nápomocné. Niekto by vám tvrdil, že dokážete cvičiť aj s vlastným telom, no už jedna jediná činka vám znásobí paletu cvikov, ktoré môžete bez problému vykonávať. Väčšina náradia je naozaj malá a nezaberie vám doma žiadne miesto.

 

Posilňovacie stroje

Pre tých, ktorí majú doma alebo v pivnici viac miesta, máme v ponuke aj posilňovacie stroje, kardio stroje a rôzne iné zariadenia, ktoré vám poskytnú v podstate neobmedzené možnosti pri budovaní vašej kondície a svalovej hmoty. Ak ste čakali s kúpou stroja a stále ste ju zvažovali, práve teraz je ten správny čas odhodiť zábrany a jeden si domov kúpiť.

 

Prečo cvičiť doma?

Pekné počasie nás čoraz viac láka na workoutové ihriská, ktoré dnes nájdeme v každom meste aj v mnohých dedinách na celom Slovensku. Nezabúdajme však, že vstup na tieto miesta je zakázaný a môže byť tvrdo sankcionovaný. Hazard so zdravím je ešte väčším rizikom a trestom, preto vám odporúčame zostať a cvičiť len doma.

 

Nezabudnite na dezinfekciu

Ak chcete posilňovací stroj alebo iné náradie používať v jednej domácnosti viacerí, nezabudnite ho po každom tréningu poriadne vydezinfikovať. Podobné pravidlo je už roky zavedené aj v niektorých moderných posilňovniach a máte tak istotu, že každý stroj, na ktorom sa chystáte cvičiť, je čistý a bez potu, baktérií či vírusov. Osvojte si toto pravidlo aj vo vašej domácnosti.

 

Objednávajte bezpečne – online

Ak ste sa rozhodli začať poriadne makať v bezpečí vášho domova a nemáte dostatočné vybavenie, objednajte si ho bezpečne z pohodlia vašej obývačky na našom online e-shope. Tovar vám bezpečne doručíme a vy tak nemusíte osobne zháňať náradie vo veľkých obchodoch a zbytočne riskovať nakazenie a roznášanie rôznych vírusov.

 

Komentáre