Futbalové, volejbalové, basketbalové dresy – Čo si môžete vybrať v našom e-shope?

Napísal Daniel 04.10.2019 0 komentárov

Futbalové, volejbalové, basketbalové dresy – Čo si môžete vybrať v našom e-shope? 

 

 

V našom e-shope nájdete naozaj širokú ponuku dresov pre všetky typy kolektívnych športov. Čo všetko by ste mali vedieť predtým, než objednáte väčší počet dresov? Aké sú rozdiely medzi jednotlivými modelmi a ktorú značku by sme vám odporučili? Čítajte ďalej. 

 

 

Futbalové dresy – nespočet kombinácií 

 

Keď si pozriete napríklad tento dres značky JOMA, určite vám neujde informácia, že si môžete vybrať z desiatok rôznych farebných kombinácií. Farby dresov by ste mali vybrať v závislosti od farieb vášho klubu. Odporúčame vybrať až dve rozdielne farebné kombinácie (Bielo-zelenú a zeleno-bielu) pre prípad, že by váš protivník mal podobný dres.

 

 

Volejbalové dresy 

 

Aj pri volejbalových dresoch vám môžeme jednoznačne odporučiť značku JOMA. Veľké množstvo produktov v našej ponuke je práve z produkcie tejto firmy. Vyberte si z ponuky dresov, dresov bez rukávu, dresov s krátkym rukávom, ale aj šortiek a iných doplnkov pre volejbalistov. 

 

 

Basketbalové dresy 

 

Pri basketbalových dresoch sú úplne iné nároky na strih a prevedenie, ako pri iných typoch dresov. Napriek tomu si môžete vybrať zo širokej ponuky kvalitných dresov pre tento, ale aj mnohé iné športy. Prezrite si všetky kategórie v našom e-shope a určite nájdete, čo hľadáte. 

 

 

Široká ponuka veľkostí 

 

V našej ponuke nájdete dresy vo veľkostiach 6XS až 3XL.To je až 12 rozdielnych veľkostí jedného produktu. Vďaka tomu môžete obliecť celý váš tím. Dresy z jednej kolekcie sú často dostupné aj 3-4 roky, takže môžete doobjednať pár kusov pre nových hráčov aj o pár rokov neskôr. 

 

 

Potrebujete poradiť? 

 

Ak si neviete vybrať sami alebo chcete dresy nejako špeciálne upraviť, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám poradíme, odporučíme konkrétne produkty alebo vysvetlíme možnosť optimalizácie dresov pre váš klub. 

 

 

Komentáre