3 najlepší výrobcovia halovej obuvi

Napísal Daniel 12.03.2018 0 komentárov

3 najlepší výrobcovia halovej obuvi 

 

Vyberáte si halovú obuv napríklad na futsal a neviete, pre akú značku sa rozhodnúť? Máte obehané desiatky obchodov a v každom na vás vyrukujú s niečím iným? Pozrime sa spoločne na značky, ktoré majú najlepšie referencie od športovcov, s ktorými sme prišli do kontaktu. 

 

 

Joma 

 

Medzi športovcami rovnako známa značka, ako medzi autíčkarmi Rolls Royce. Halovky značky Joma majú dlhoročnú tradíciu v špecializovanej výrobe halovej obuvi. Povrchová úprava zabezpečuje dobré odvetranie ,moderný tvar pohodlie, ale i pevnosť nohy v teniske a podrážka vás skutočne podrží aj pri tých najnebezpečnejších výpadoch. Halovky značky Joma sú ako pohon 4x4. Nikdy vás nenechajú v štichu a nemusíte sa báť nečakaného pádu. 

 

Spoločnosť Joma navyše ponúka halovky pre začínajúcich športovcov, ktorí nechcú vysoliť stovky eur len na obuv, pre profesionálov, ktorí si potrpia na tú najvyššiu kvalitu bez ohľadu na cenu, ale aj pre deti, ktoré už v útlom veku podľahli svojmu obľúbenému športu. 

 

Under Armour 

 

Under Armour je značka, ktorá si najmä v posledných rokoch získava čím ďalej tým viac fanúšikov. Napriek svojmu obrnenému názvu sa za touto značkou skrýva športová obuv vyznačujúca sa výnimočnou ľahkosťou a netradičným dizajnom. Ak  sa na hracom poli vyskytne 20 športovcov a jeden z nich má práve halovky Under Armour, určite si ich všimnete. Ich hlavnými prednosťami je však prémiová výdrž. Nekupujte každý mesiac nové topánky, spoľahnite sa na jeden pár. 

 

Adidas 

 

Ako poslednú sme vybrali značku, ktorú poznajú aj nešportovci. Jeden z najväčších výrobcov športových doplnkov a oblečenia na celom svete vôbec má v ponuke aj jedny z najlepších haloviek. Rokmi opozeraný no nestarnúci dizajn, overená kvalita a obrovská základňa fanúšikov hovoria samé za seba. Ak ste verní starej klasike, Adidas je pre vás jasná voľba.

Komentáre